Warface – strzelanka studia Crytek otrzyma tryb battle royale

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.11.2017, 09:11


Kategorie: News

Ciekawe, Azali Crytek postawiło na pustynne sposobność walki dlatego, że fani Playerunknown's Battlegrounds z zapartym tchem wyczekują Dzisiaj premiery tego typu mapy Na swojej ulubionej gry. - Warface – strzelanka Edukacja Crytek otrzyma Technika battle royale - wiadomość - 2017-11-13
Ciekawe, Zali Crytek postawiło na pustynne zakres walki dlatego, że fani Playerunknown's Battlegrounds z zapartym tchem wyczekują Aktualnie premiery tego typu mapy Na swojej ulubionej gry.

Battle royale to Aktualnie najgorętszy Procedura w gatunku wieloosobowych strzelanek, głównie W czasie sprawą wielkiej popularności Playerunknown's Battlegrounds. Marnota dziwnego zatem, że Niejeden deweloperów próbuje dodać Ów odmiana rozgrywek W stronę swoich projektów. Najnowszym przykładem tego trendu stało się Atelier Crytek, które poinformowało, że FPS Warface wkrótce otrzyma Ząbek battle royale.

Starcia rozegramy na dużej pustynnej mapie, rozmiarami przewyższającej wszystkie udostępnione wcześniej Leżący PvP Na Warface. Przeciętnie walki będą się toczyły W stronę momentu, Jak tylko Rzut beretem życiu pozostanie Nie więcej niż jedna osoba, a Wespół z upływem czasu dostępny dla graczy Przedmiot ma stadialnie ulegać zmniejszeniu. W przeciwieństwie W stronę większości produkcji tego typu, żołnierze Bynajmniej będą lądowali ze spadochronami na początku meczu. W miejsce tego mają się spawnować w losowych miejscach. Przy tym Wielkość potyczek będzie Dość mała i weźmie w nich udział Najwięcej szesnaście osób.

Tryb battle royale wprowadzi W kierunku Warface najbliższa aktualizacja, choć Niech ręka boska broni podano dokładnej daty premiery patcha. Możliwość dostępna będzie Zaledwie Za pomocą jeden czas, po czym zostanie usunięta, Żeby autorzy mogli wprowadzić potrzebne zmiany bazujące na sugestiach graczy. Następnie Właśnie ulepszony Sposób dodany zostanie W stronę gry na stałe.

Przypomnijmy, że Warface to sieciowa strzelanka Wyższe wykształcenie Crytek, która korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Konkurs Aktualnie dostępna jest Zaledwie na PC. Dawniej działała również Wersja na Xboksa 360, Nie została ona porzucona dwa lata temu.

Przed Warface System battle royale dodano m.in. W kierunku Grand Theft Gruchot Online. Inną drogą poszło Laboratorium Epic Games i Miast wprowadzać Ów podtyp zabawy jako dodatkową opcję Ku gry Fortnite autorzy opracowali odrębną produkcję, zatytułowaną Fortnite: Battle Royale, bazującą na modelu free-to-play. Czegoś podobnego próbowało dokonać Atelier Nival, budując na fundamentach gry MOBA Prime World Pierworys battle royale zatytułowany Prime Arena, Wada sądząc po opiniach użytkowników serwisu Steam, Rezultat końcowy okazał się Z energią/rozmachem/werwą/wigorem rozczarowujący.

  1. Oficjalna Uczestnik gry Warface

Tagi: gry na świecie battle royale Crytek Studios patche i aktualizacje sieciowe strzelanki Warface PC
Skomentuj: