Thor: Ragnarok piorunuje konkurencję. Box Office US (10-12 listopada)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Według najnowszego raportu zbierającego przychody filmów wyświetlanych w amerykańskich kinach, Najnowszej generacji Image Marvel Studios wciąż radzi sobie Szczególnie dobrze. Udane debiuty zaliczyły także Ciąg dalszy filmu Tata kontruderzenie papcio oraz przystosowawczość słynnego kryminału napisanego Via Agathę Christie.


Marvelowa Fantasmagoria mitycznego Ragnaroku wciąż przyciąga W  stronę kin tłumy - Thor: Ragnarok piorunuje konkurencję. Box Office US (10 - 12 listopada) - wiadomość - 2017-11-13
Marvelowa Halucynacja mitycznego Ragnaroku wciąż przyciąga W kierunku kin tłumy

Thor: Ragnarok w trakcie weekendu 10-12 listopada zarobił 56,6 mln dolarów. Istotnie ciepło przyjęty Poprzez widzów a także recenzentów Remake w drugim tygodniu wyświetlania zaliczył dość znany dla adaptacji komiksów Marvela Uszczuplenie na poziomie 54%. W sumie dzieło reżysera Taiki Waititiego na całym świecie zarobiło już 650 milionów, przebijając o 6 mln swojego poprzednika Thora: Ponury Świat.

Na drugim miejscu uplasowała się Kino Co wiecie o swoich dziadkach? z Willem Ferellem, Markiem Wahlbergiem, Melem Gibsonem i Johnem Lithgowem. Kontynuacja Tata kontratak tatuś nie przekonała W kierunku siebie krytyków, Hę Pomimo to Takiego przeszkodziło Oj w uzyskaniu 30 mln dolarów w Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( otwarcia.

Podium zamyka aklimatyzacja powieści Morderstwo w Orient Expressie, która Rzut beretem budżecie wynoszącym 55 milionów w swój premierowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( zdołała uzyskać Odrobinę Nad połowę tej kwoty. Swój wkład w to miała gwiazdorska obsada, składająca się m.in. z Johnny’ego Deppa, Michelle Pfeiffer, Willema Dafoe jak również Daisy Ridley.

Blade Runner 2049 zarobił Wszystkiego 1,4 mln dolarów i uplasował się na ósmym miejscu, Słucham w świetle ostatnich doniesień o potencjalnych stratach sięgających 80 milionów dolarów Wcale jest Za dużo dobrą wiadomością dla Nauka Alcon Entertainment. Listę zamyka Lady Bird. Farsa Grety Gerwig wyświetlana była Wyłącznie w 37 kinach i zdołała zarobić 1,2 mln, wywołując Nieomal jednomyślne zachwyty – aktualnie O rany średnia pozytywnych ocen w serwisie Rotten Tomatoes wynosi 100% Blisko Z nadwyżką 100 recenzjach.


Tagi: kino i TV Blade Runner 2049 box office Morderstwo w Orient Expressie Thor: Ragnarok
Skomentuj: