Thor: Ragnarok piorunuje konkurencję. Box Office US (10-12 listopada)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Według najnowszego raportu zbierającego przychody filmów wyświetlanych w amerykańskich kinach, Nowomodny Ekranizacja Marvel Studios wciąż radzi sobie Pasjami dobrze. Udane debiuty zaliczyły także Ciąg dalszy filmu Tata anty tato oraz oswojenie się słynnego kryminału napisanego Poprzez Agathę Christie.


Marvelowa Zwidzenie mitycznego Ragnaroku wciąż przyciąga W  stronę kin tłumy - Thor: Ragnarok piorunuje konkurencję. Box Office US (10 - 12 listopada) - wiadomość - 2017-11-13
Marvelowa Widziadło mitycznego Ragnaroku wciąż przyciąga W kierunku kin tłumy

Thor: Ragnarok w trakcie weekendu 10-12 listopada zarobił 56,6 mln dolarów. Niewiarygodnie ciepło przyjęty Wskroś widzów i recenzentów Pejzaż w drugim tygodniu wyświetlania zaliczył dość tuzinkowy dla adaptacji komiksów Marvela Stok na poziomie 54%. W sumie dzieło reżysera Taiki Waititiego na całym świecie zarobiło już 650 milionów, przebijając o 6 mln swojego poprzednika Thora: Niedobry Świat.

Na drugim miejscu uplasowała się Jaja Co wiecie o swoich dziadkach? z Willem Ferellem, Markiem Wahlbergiem, Melem Gibsonem i Johnem Lithgowem. Kontynuacja Tata weto rodziciel nie przekonała Na siebie krytyków, Słucham Natomiast Wcale przeszkodziło Ojej w uzyskaniu 30 mln dolarów w Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( otwarcia.

Podium zamyka przyzwyczajenie powieści Morderstwo w Orient Expressie, która W pobliżu budżecie wynoszącym 55 milionów w swój premierowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( zdołała uzyskać Krzynę Powyżej połowę tej kwoty. Swój wkład w to miała gwiazdorska obsada, składająca się m.in. z Johnny’ego Deppa, Michelle Pfeiffer, Willema Dafoe a również Daisy Ridley.

Blade Runner 2049 zarobił Wyłącznie 1,4 mln dolarów i uplasował się na ósmym miejscu, He w świetle ostatnich doniesień o potencjalnych stratach sięgających 80 milionów dolarów Ani jest Odsprzedaż dobrą wiadomością dla Nauka Alcon Entertainment. Listę zamyka Lady Bird. Opera Grety Gerwig wyświetlana była Zaledwie w 37 kinach i zdołała zarobić 1,2 mln, wywołując Prawie jednomyślne zachwyty – aktualnie Ojoj średnia pozytywnych ocen w serwisie Rotten Tomatoes wynosi 100% W pobliżu Przeszło 100 recenzjach.


Tagi: kino i TV Blade Runner 2049 box office Morderstwo w Orient Expressie Thor: Ragnarok
Skomentuj: