Premiery gier w Polsce (13-19 listopada 2017)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.11.2017, 10:11


Kategorie: Aktualności

Najważniejszą premierą najbliższego tygodnia będzie Star Wars: Battlefront II, Toteż kolejna odsłona strzelanki FPP od EA DICE, EA Motive jak również Criterion, rozgrywająca się w popularnym uniwersum. W przeciwieństwie Ku poprzedniej części z 2015 roku, Battlefront II posiada kampanię dla pojedynczego gracza. Wcielamy się w niej w Iden Versio, dowódczynię Inferno Squad – elitarnego oddziału armii Imperium. Współautorem scenariusza trybu singlowego jest Walt Williams, Jedność z twórców skryptu W stronę „komputerowej adaptacji Jądra Ciemności”, Znakiem tego Spec Ops: The Line. W Star Wars: Battlefront II konstytutywny jest Pomimo to multiplayer. Ów wzbudził mnóstwo kontrowersji Podczas sprawą systemu skrzynek, który promuje osoby wydające W zabawy prawdziwe pieniądze. Pomimo obietnic ze strony twórców, najwyraźniej w pełnej wersji niewiele się zmieni w porównaniu z otwartą betą. Czyżby Chryja „pay-to win” wpłynie na sprzedaż Star Wars: Battlefront II? Przekonamy się o tym w najbliższych tygodniach. Tytuł Beznamiętnie pojawi się w piątek 17 listopada na PC, PlayStation 4 tudzież Xboksie One. Z kolei osoby, które zakupiły Edycję Specjalną gry, będą mogli ją uruchomić już jutro. Star Wars: Battlefront II ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, I i dubbing). W grze usłyszymy takich aktorów, A także Mirosław Zbrojewicz, Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski Czyż Antoni Pawlicki.


Czy Zmagania w Star Wars: Battlefront II będzie w stanie zatrzeć kontrowersje związane z trybem multiplayer? - Premiery gier w Polsce (13-19 listopada 2017) - wiadomość - 2017-11-13
Czy Zmagania w Star Wars: Battlefront II będzie w stanie zatrzeć kontrowersje związane z trybem multiplayer?

Prócz premiery nowej gry z Wszechświat Gwiezdnych wojen, istotnymi wydarzeniami tego tygodnia będą debiuty trzech tytułów, które swoją oficjalną premierę miały już jakiś Lata temu, Niemniej jednak Tym razem pojawiają się na nowych platfromach. Pierwszą z nich jest Injustice 2, Przeto Prolongata ciepło przyjętej bijatyki z 2013 roku, w której boje toczą najpopularniejsi superbohaterowie ze stajni DC. Przedstawienie Początkowo ukazała się 11 maja bieżącego roku na PlayStation 4 i Xboksie One, a także urządzeniach mobilnych z systemami Robot a także iOS. Sort pecetowa pojawi się na rynku jutro, 14 listopada. Konsolowe wersje najnowszego dzieła Nauka NetherRealm Studios zostały przyjęte bardzo ciepło, zarówno Wskroś graczy, I i "prasa, radio, telewizja, internet, książka, film, kino i plakat" branżowe. Czyż Gniazdo przeznaczony na komputery osobiste, Podczas który uwaga bene odpowiada polska Zakład QLOC, okaże się podobnym sukcesem? Przekonamy się o tym wkrótce.


Harley Quinn jest już gotowa, Celem zacząć płatać zabójcze psikusy na pecetach. - Premiery gier w Polsce (13-19 listopada 2017) - wiadomość - 2017-11-13
Harley Quinn jest już gotowa, Żeby zacząć płatać zabójcze psikusy na pecetach.

Drugim ze wspomnianych wcześniej tytułów jest L.A. Noire – intrygujący mix gry akcji z otwartym światem i przygodówki utrzymany w klimacie klasycznych filmów noir, stworzony Za pomocą nieistniejące już Gabinet Kompania Bondi i wydany Poprzez Rockstar Games. Nad sześć lat po pierwotnej premierze, 14 listopada zremasterowana Wydanie produkcji ukaże się na konsolach nowej generacji – PlayStation 4, Xboksa One a również Nintendo Switch. W planach jest również Wersja szeregu specjalnych misji przeznaczonych wyłącznie na PlayStation VR. Mają się one pojawić w grudniu bieżącego roku. Trzecim z omawianych tytułów jest The Sims 4. Ostatnia odsłona tego kultowego symulatora życia (z przymrużeniem oka) Ku tej pory była dostępna wyłącznie na PC. Od piątku (a od wtorku posiadacze edycji specjalnej) będą mogli cieszyć się Zanim również gracze konsolowi.

Na Finał Należałoby W dalszym ciągu wspomnieć, że w tym tygodniu na rynku pojawią się dwa nowe rozszerzenia W kierunku strategii firmy Paradox. Pierwszym z nich jest Jade Dragon Na Crusader Kings II. Jest to Dalszy Ingredient W kierunku tej produkcji, który zwiększa Problematyka mapy, tym Per saldo o Oddalony Wschód. Gracze, którzy zakupią to DLC, będą mogli objąć kontrolę nad kilkoma nacjami starającymi się sięgnąć po tytuł Cesarza Chin. Razem z rozszerzeniem, w produkcji pojawią się nowe mechaniki, pozwalające lepiej oddać specyfikę tamtego regionu w okresie średniowiecza. Między innymi chodzi o Sławny Jedwabny Szlak, który pozwoli na zarobienie sporej ilości dukatów, jeśli oczywiście wewnętrzna stabilność Państwa Środka będzie na zadowalającym poziomie. Drugim z nadchodzących dodatków jest Cradle of Civilization Ku Europy Universalis IV. DLC poszerzy zawartość gry o nowe mechaniki imperiów muzułmańskich. Ma się rozumieć Tutaj między innymi o możliwości tworzenia dyplomata handlowych Azali budowania szkół islamskich, które po pewnym czasie zwiększą chociażby potęgę dyplomatyczną w danym regionie. Oba dodatki zadebiutują na platformie Steam 16 listopada.

Oto pełna Wykaz najciekawszych Kanclerz tego tygodnia (zestawienie obejmuje zarówno gry wydane w pudełkach, I i wyłącznie cyfrowo):

Premiery w Polsce

Wtorek, 14 listopada

Środa, 15 listopada

Czwartek, 16 listopada

Piątek, 17 listopada

Premiery dodatków/DLC

Wczesny dostęp


Tagi: gry w Polsce daty premier / opóźnienia premiera (gry) premiery gier w Polsce
Skomentuj: