Football Manager 2018 na podium. Top 10 Steam (7-13 listopada)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

PC-towa Odmiana NiOh zaliczyła udatny debiut. - Football Człowiek interesu 2018 na podium. Na topie 10 Steam (7-13 listopada) - wiadomość - 2017-11-13
PC-towa Model NiOh zaliczyła udały debiut.

W minionym tygodniu na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie zaszło Trochę zmian względem ostatniego notowania, Słaby punkt na szczycie i Właśnie cały Termin znajduje się battle royale Playerunknown's Battlegrounds, które Znów pokonało strzelankę Call of Duty: WWII. Ta jednak, Na równi Skoro przed kilkoma dniami, załapała się Na zestawienia w kilku edycjach, które trafiły na drugie, szóste i siódme miejsce.

Największy sus popularności zanotował Football Impresario 2018, który tuż przed premierą (10 listopada) zajmował dziewiąte miejsce, a Właśnie znajduje się na trzecim. Nieźle (czwarta pozycja) poradziło sobie także NiOh: Complete Edition (premiera odbyła się 7 listopada), To jest PC-towa Modyfikacja udanej gry w stylu serii Dark Souls. Ostatnim debiutantem jest Hand of Fate 2 – przyjemna Partia RPG z elementami planszówki i karcianki od Nauka Defiant Development.

Natomiast z pierwszej dziesiątki wypadły Grand Theft Fura V i Wiedźmin 3: Zamknięty w sobie Gon - Dodruk gry roku, a stawkę zamyka nieśmiertelny Counter-Strike: Global Offensive.


Tagi: gry na świecie Call of Duty: WWII Football Manager 2018 gry top 10 sprzedaż gier (Steam) PC
Skomentuj: