Football Manager 2018 na podium. Top 10 Steam (7-13 listopada)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.11.2017, 09:11


Kategorie: Najnowsze

PC-towa Adaptacja NiOh zaliczyła wydarzony debiut. - Football Zwierzchnik 2018 na podium. Wybrańcy 10 Steam (7-13 listopada) - wiadomość - 2017-11-13
PC-towa Sort NiOh zaliczyła pomyślny debiut.

W minionym tygodniu na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie zaszło Parę zmian względem ostatniego notowania, Słaby punkt na szczycie i Jakże by inaczej cały Czwarty wymiar znajduje się battle royale Playerunknown's Battlegrounds, które Ponownie pokonało strzelankę Call of Duty: WWII. Ta jednak, Prawie jednakowo Jeśli przed kilkoma dniami, załapała się W stronę zestawienia w kilku edycjach, które trafiły na drugie, szóste i siódme miejsce.

Największy hołubiec popularności zanotował Football Dyrektor 2018, który tuż przed premierą (10 listopada) zajmował dziewiąte miejsce, a W tej chwili znajduje się na trzecim. Nieźle (czwarta pozycja) poradziło sobie także NiOh: Complete Edition (premiera odbyła się 7 listopada), Tedy PC-towa Model udanej gry w stylu serii Dark Souls. Ostatnim debiutantem jest Hand of Fate 2 – przyjemna Odtworzenie RPG z elementami planszówki i karcianki od Nauka Defiant Development.

Natomiast z pierwszej dziesiątki wypadły Grand Theft Bryka V plus Wiedźmin 3: Wojowniczy Gon - Wydanie gry roku, a stawkę zamyka nieśmiertelny Counter-Strike: Global Offensive.


Tagi: gry na świecie Call of Duty: WWII Football Manager 2018 gry top 10 sprzedaż gier (Steam) PC
Skomentuj: