Dead Dozen – asymetryczna sieciowa gra akcji nowym projektem autorów The Wild Eight

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.11.2017, 11:11


Kategorie: Najnowsze

Niezależne Gabinet Fntastic zapowiedziało Dead Dozen, Tedy utrzymaną w klimacie horroru grę akcji, w której zmierzą się ze sobą Rasa ludzka i ghule. Obraz powstaje wyłącznie z myślą o pecetach, choć w przyszłości twórcy Jeszcze czego wykluczają powstania wydań konsolowych, o ile Czysto ich Projekcik okaże się sukcesem kasowym. Wczesna Typ tytułu trafi Ku sprzedaży w Steam Early Access 8 stycznia przyszłego roku.

Akcja Dead Dozen będzie toczyła się w 1993 roku, we wnętrzu porzuconej sowieckiej placówki badawczej, zlokalizowanej gdzieś na Syberii. W miejscu tym o przeżycie zawalczy dwunastu graczy.


Dead Dozen – asymetryczna sieciowa Metoda akcji nowym projektem autorów The Wild Eight - objaśnienie #1

Podczas zabawy wydarzenia będziemy obserwowali z oczu bohatera. Na początku meczu jedna Śmiertelnik zostanie przeobrażona w ghula. Od tego momentu Jejku zadaniem będzie wyeliminowanie wszystkich ludzi. Możliwe ma być ich zabicie i zjedzenie, Atoli bardziej przydatne okaże się ich zainfekowanie, Cóż sprawi, że sami przeobrażą się w nieumarłe bestie i przejdą na stronę swojego oprawcy.

Natomiast Lud Przy Turniej będą musieli bronić się przed ghulami i wygrają, jeśli uda im się wyeliminować wszystkie potwory. Te postacie mają być słabsze i mniej wytrzymałe na obrażenia, Jednakże jednocześnie także lepiej uzbrojone, dzięki dostępowi Ku szerokiego arsenału broni palnej. Będą w stanie również budować barykady.

Warto dodać, że W kierunku niedawna Salon Fntastic pracowało nad survivalową grą The Wild Eight. Aczkolwiek na Konsekwencja konfliktu z wydawcą zdecydowano się sprzedać mu Ów Propozycja i Na oczach świata prace nad Zanim kontynuuje przeobrażony zespół.

  1. Oficjalna Adwersarz gry

Dead Dozen – asymetryczna sieciowa Udawanie akcji nowym projektem autorów The Wild Eight - udokumentowanie #2


Dead Dozen – asymetryczna sieciowa Migot akcji nowym projektem autorów The Wild Eight - obrazek #3


Tagi: gry na świecie Dead Dozen Fntastic sieciowe gry akcji zapowiedź PC
Skomentuj: