Call of Juarez: The Cartel i 19 innych gier Ubisoftu straciło funkcje sieciowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.11.2017, 10:11


Kategorie: Newsy

Polskie Call of Juarez: The Cartel jest wśród gier, które zostały porzucone Za pomocą Ubisoft. - Call of Juarez: The Cartel i 19 innych gier Ubisoftu straciło funkcje sieciowe - wiadomość - 2017-11-13
Polskie Call of Juarez: The Cartel jest wśród gier, które zostały porzucone Za przyczyną Ubisoft.

Firma Ubisoft poinformowała o wyłączeniu usług sieciowych dla dwudziestu starszych produkcji. Objęło to następujące pozycje:

Analizując powyższą listę, Trzeba zwrócić uwagę na wyszczególnione platformy, gdyż wyłączenie funkcji sieciowych dotyczy w niektórych przypadkach Zaledwie konkretnych wersji. Przykładowo obejmuje to Wznowienie Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist na Wii U, W Z chwilą gracze pecetowi tudzież użytkownicy Xboksa 360 i PlayStation 3 wciąż mogą cieszyć się trybem multiplayer.

Biorąc to Blisko uwagę, zatrata komponentów sieciowych w tych grach Niech ręka boska broni jest żadną wielką stratą, gdyż w większość z tych tytułów na tych konkretnych platformach Niech Bóg broni bawił się już Nieomalże nikt. Na przekór to i Dobrze Krzywda tych produkcji. Na PC zdeterminowani fani najczęściej potrafią opracować jakieś nieoficjalne rozwiązania, o ile Chociaż jest na to zapotrzebowanie, Niedoskonałość użytkownicy konsol Niech ręka boska broni mają Hę liczyć na podobne luksusy.

  1. Oficjalna Karta firmy Ubisoft

Tagi: gry na świecie Call of Juarez: The Cartel funkcje sieciowe I Am Alive multiplayer Prince of Persia: The Forgotten Sands Ubisoft wyłączenie serwerów PC X360 PS3 WiiU
Skomentuj: