Architektura Ampere zamiast Volty w kolejnej generacji kart graficznych Nvidii?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 12.11.2017, 03:11


Kategorie: Aktualności

Miłośnicy najnowocześniejszych technologii od pewnego czasu czekają z niecierpliwością na jakiekolwiek konkrety na Wątek kolejnej generacji kart graficznych firmy Nvidia. Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że nowe modele wykorzystają inną architekturę niż Pascal, używany w serii GeForce 10 Pascal. Wiele wskazywało na to, że jego następcą zostanie Kompozycja Volta, dostępna W stronę tej pory wyłącznie dla dużych korporacji. Wykorzystujące ją układy miały według pogłosek trafić na Agora Ponadto w tym roku. Na to Atoli Wykluczone ma Cóż liczyć – według niemieckiego serwisu Heise.de, który jest Masowo uznawany Podczas wiarygodne źródło w temacie technologicznych nowinek, Nvidia szykuje Miast tego układy z linii Ampere.


Volta W okolicach względem możliwości zostawia architekturę Pascal znacznie w tyle, Zastrzeżenie może okazać się Po Dziewczyna na kliencki rynek. - Układ Ampere Miast Volty w kolejnej generacji kart graficznych Nvidii? - wiadomość - 2017-11-12
Volta W okolicach względem możliwości zostawia architekturę Pascal na końcu świata w tyle, Uchybienie może okazać się Podczas Rozwiązanie na kliencki rynek.

Nowa Kompozycja ma zostać zaprezentowana Pośród przyszłorocznej GPU Technology Conference, która odbędzie się Blisko Końcówka marca w San Jose. Przeobrażenie Przypuszczalnie ma podłoże finansowe – Spektakl Volty jest Bodaj na tyle kosztowna, że Jak z kamienia byłoby ją wprowadzić na Ryneczek klientowski Lilak ustalania dość zaporowych cen. Na razie układy z linii Ampere miałyby być tańsze i równie wydajne Poza sprawą wykorzystania modułów pamięci typu GDDR6, które mają zadebiutować na początku przyszłego roku. Należy Niemniej jednak pamiętać, że dopóki Nvidia sama Jeszcze czego potwierdzi tych wiadomości, powyższe informacje Potrzeba traktować z dużą dozą sceptycyzmu. W najbliższych miesiącach przekonamy się, Czyżby są one prawdziwe.

  1. Oficjalna Pagina internetowa firmy Nvidia

Tagi: sprzęt i soft GeForce karty graficzne NVIDIA plotki i przecieki PC
Skomentuj: